Noclegi Sudety – pokoje, kwatery, tanie noclegi

Przytulne noclegi w Sudetach

Co warto zobaczyć w Międzygórzu- Perle Sudetów?

Międzygórze to przepiękna miejscowość położona w województwie dolnośląskim, zwana Perłą Sudetów. Idealna dla osób chcących nacieszyć się górami, ale też odpocząć od zgiełku turystów.

Międzygórze z psem

Wycieczka do Międzygórza z psem dostarczy nam wspaniałych pieszych wędrówek po górskich szlakach – warto wspiąć się na Śnieżnik, pospacerować po zboczach góry Jawor, czy udać się do malowniczego wodospadu Wilczki. Liczne potoki w okolicach pozwolą na wiele zabaw, szczególnie gdy pies lubi wodę i brodzenie w niej.

zapora w Międzygórzu

Międzygórze z dzieckiem

Odwiedzając Międzygórze z dzieckiem, znajdziemy także dużo różnych atrakcji. Na pewno warto udać się do Jaskini Niedźwiedzia położonej w niedalekim Kletnie, dzieci będą zachwycone opowieściami przewodnika, ale też zobaczą szkielet niedźwiedzia jaskiniowego, latające nietoperze nad głową i inne niespodzianki.

Dla młodszych dzieci nie lada atrakcją będzie Ogród Bajek, do którego można dojść z Międzygórza “Szlakiem Krasnala”. Ogród jest niewielki, jednak otoczony okazami ozdobnych roślin i motywami baśniowymi, wykonanymi w większości z kamieni, korzeni i konarów drzew zapiera dech w piersiach. To jednak nie wszystkie atrakcje, dla których warto przyjechać do Międzygórza, by nacieszyć się widokiem gór i zwyczajnie odpocząć.

Noclegi w Międzygórzu

Ta urokliwa miejscowość posiada bardzo rozbudowaną bazę noclegową, na przyjezdnych czeka ponad 1000 miejsc w pensjonatach, ośrodkach agroturystycznych, pokojach gościnnych, pensjonatach i willach. Noclegi Międzygórze dostępne są przez cały rok, ponieważ każda pora roku ma tu swój niebywały urok.

noclegi Sudety z dziećmi